úterý 6. srpna 2013

Jak eM a Mitsuuko swapovaly aneb u2Mbox

Grafická úprava: dcera Aja

Tak tady mám pro Vás další, v pořadí druhý ze tří článků, které vznikly ve spolupráci s ostatními blogerkami. Včera jsem vařila s tuttobene a dnes:

Jak už článek napovídá, tento vznikl ve spolupráci s Mitsuuko de Ak
A řeknu Vám, byla to tedy velmi plodná spolupráce, jako ostatně všechny projekty - jinak to snad ani být nemůže. Opravdu nikdy bych nečekala, že díky blogu najdu tak skvělé kamarádky - a teď  můžu říct, že i napříč státy (Zdravím Romanku do UK :-)
Holky jste všechny naprosto bezvadné a mě je tady na blogu s Vámi všemi (samozřejmě i s Vámi nejmenovanými) moc fajn!!!
Takže o co dneska půjde - o swap!!
 Tohle cizí slovo jsem teda před mou blogovou érou nikdy nepoužila a sotva jsem tušila, co znamená - a teď už to vím. Na vlastní oči jsem zjistila, jaké to je zaswapovat si.
A je to fakt skvělé. A o čem je vlastně řeč - o výměně!!
Milá Mitsuuko si na mě vzpomněla, když jsem si tu občas postěžovala na svou pubertální pleť a nabídla mi, že mi pošle jeden produkt od Korres, který by mi mohl pomoct....Já jsem tou nabídkou byla moc potěšena, vůbec jsem to nečekala, ale zároveň jsem nemohla přijmout něco jenom tak - chápete? Někdo Vám nabídne něco jen tak zadarmo, to se může stát jen v blogosvětě :-)....Takže jsme se dohodly, že si nějaké produkty vyměníme. Ale tím konkrétní zadání skončilo. Takže já osobně jsem si vzpomněla, co se líbilo Mitsuuko u mě, a protože čtu její blog, který je naladěn velmi podobně jako můj (- tak nějak přírodnějc), snažila jsem se vybrat výrobky, které by se jí mohly podle mého líbit, včetně těch, které jsem vyrobila já sama. No, jak se to líbilo Mitsuuko si přečtete u ní ZDE.
A jak jsem na tom já?
Teda řeknu Vám, že když se z pár produktů stane velký balík na poště, tak zůstanete bez dechu, beze slov a jen zíráte. To se mi stalo. Mitsuuko mě zásobila tolika vzorky, že mám co dělat :-). Na druhou stranu jsem měla tak trochu pocit, že teda můj boxík se do jejího vejde dvakrát (to je tak, kdy nestanovíte žádná pravidla :)
A nebojte se, dneska to nebude o tom, jak se eM chlubila. Dneska to bude o tom: podívejte, co mám, o čem se něco v budoucnu dozvíte - takový new in, který Vás má navnadit na to, o čem si zde budete moct v budoucnu přečíst. Já pevně doufám, že z kouzelného Mitsuuko boxu si vybere každá :-).


Tak co tady máme?První postřeh: swap je název pro druhé vánoce :-). Teda, když Vám přijde tolik věciček, které jste si přály nebo jste chtěly někdy vyzkoušet, ale neměly jste příležitost,  tak se tomu přece nedá říkat jinak. Prostě doporučuju - holky swapujte :-)...A je to radost na druhou, protože jste sama obdarována a zároveň obdarujete taky a uděláte radost někomu jinému.Teda tolik malých Hadkovin jsem pohromadě ještě na mém stole neviděla :-)
Musím uznat, že Hadkův vzorkový systém je vzorný :-)
A tolik malých prťavých lahviček a kelímků...
Dobře přestanu se (na chvíli) rozplývat a budu vyjmenovávat, abyste věděli, co v budoucnu vyzkouším a budu o tom psát:
Sprchovací olej z citrónové růže - netušila jsem, že lze zkombinovat mé dvě oblíbené vůně - růži a citron do jednoho, a sprchovací a koupelový olej jsem už chvíli chtěla vyzkoušet
Cellu-Therap masážní olej -  s celufujtytídou hodlám zatočit, právě zkouším olej Alverde, tak tenhle bude hned další :-)
Kariosan ústní výplachový olej - teda teď jsem si vzpomněla na tchána, který s oblibou kloktal olivový olej :)
- kloktadla já ráda a žádný olej kromě hřebíčkového jsem ještě neměla...
Hydrofilní odličovač make-upu - jó, to já ráda, používám Saloos, takže prubneme konkurenci
Leciderma Shea Supra - hm, to je až tajemný název 
- musím nastudovat u p. Hadka k čemu je :-) - voní příjemně
Mateřídouškový RK - tak mateří do ouška :-), voní to intenzívně Hadkově, uvidíme, jaké budou oučinky...
Jojobová maska - jé, na tu se těším, o té jsem u Mitsuuko četla a na zimu bude jako stvořená mňam
(voní docela umírněně - na Hadka :)


Jó, plno sáčkových vzorečků, a to já můžu kdykoliv v jakémkoliv množství :-)
Melvita - tak to mě hodně zajímá, Nivea a novinka do sprchy, hmmm
Weleda - vyzkouším a moje oblíbená Lavera - neodolám...


A Korres kvůli kterému tahle krása celá začala :-)
Korresí krémový čistič na pleť - už strašně dlouho jsem neměla nic takového, už jsem pomalu aspirovala na H2O free face :-) - pořád samé olejíčky a vodičky, ale řeknu Vám, teď v těch horkách si dám ráda na obličej vodu a rozetřu si tento krém......zatím je to příjemné a voní to tak nějak mýdlově :)
Korres tonizující mléko Granátové jablko - ale to tak krásně voní!!! mňam
Korresí lak na nehty 34 Pastel Lemon - tak ten je fakt boží, nemohla jsem odolat a hned lakovala
(ta kapka zelené je L´Oreal Green Majestic)
Vidíte, co je pro jednu propadáček u druhé vzbudí nadšení :-), i to jsou výhody swapování...
Korres se lakuje bezvadně, kryje perfektně, dvě vrsty jsou dokonalé a schne taky dobře......a výdrž je velmi velmi dobrá, začne praskat a odlupovat se až 4. den a to prosím bez top coatu, to je teda něco. Asi to vypadá, že jsem pěkně nalákaná na Korresí laky, navíc je to fujtabl-free :-)

S tímto lakem mě Mitsuuko fakt dostala,
 já tak dlouho sháněla podobný odstín 
a v drogerce se mi žádný nelíbil
Naprosto perfektní letní barvička, skvěle vypadá na nehtech u nohou
(jasně, že jsem zlakovala i nohy hihi)
Teda fakt nevím, jak to ta Mitsuuko dělá, ale trefí se mi do vkusu pokaždé
Oleje celkově mám moc ráda, asi až moc a všude - na pleti, na těle (Balea vanilková - je sice hodně slaďoučká - jako moje nejoblíbenější zmrzlina - ale já ji s radostí vypatlám :-),
olejíček na nehty Alverde- no tak to je fór - úplně stejný jsem chtěla já dát do balíčku pro Mitsuuko a pak jsem se nějak zapomněla a soustředila se na něco jiného. A přitom jsem ho sama chtěla vyzkoušet - teda fakt záhada, zdá se, že mi tady někdo čte levity :-)
Alverde krém s avokádem, teda avokádo mám moc ráda v kosmetice (i na chlebíčku) a těším se až krém vyzkouším v chladnějším období, teď moje pleť krémíčky nechce, potvora


Další roztomilé lahvičky plné mňamek:
ještě jeden Hadek - hádejte,co -  Levandulový obličejový olejíček
(další olejíček pro eM - teda naolejuje-li to eM - jasně, že naolejuje :-)
 - těším se, krásně voní po levanduli
Antipodes rozjasňující čistící gel - tak to je lahůdka, to se těším, jak se rozjasním !)
Saloos sprchový olej Granátové jablko - jo, oleje frčí i granáty :-)
tak ten už testuje moje dcera, kvůli ekzému vyházíme klasické sprcháče
 a jdeme do olejů (pěkně voní :-)


A toto je opravdu specialitka. Díky Mitssuko už nebude eM Lushem nepolíbená :-)
a konečně mám možnost vyzkoušet věcičky od značky, na kterou jsem se už taky chvíli chystala, ale vůbec jsem nevěděla, co si koupit. Zde Mitssuko použila trošku hádanku, protože mi napsala na výrobky názvy a už nic víc k tomu. Takže jsem si sedla ke gůglu a vyhledala jsem si, co že jsem to vlatně dostala. Dobrý nápad :-D. Už jsem byla předtím kamarádkou upozorněna, že Lushí výrobky jsou někdy velmi extravagantně a svérázně voňavé, ale můžu Vám říct, že mi voní všechny tři vzorečky Lushe, co jsem dostala:

Fresh Farmacy - obličejové čistící "mýdlo" (to mi voní asi nejméně, připomíná mi klasické mýdlo), teda umýt si "mýdlem" obličej to bude u mě chtít trošku odvahy, - je to docela výzva, ale já do toho jdu, navíc píšou, že je to pro citlivou pokožku,  tak snad to zvládne i ta moje
Willow - další mýdlo tentokrát na tělo, tuhé mýdlo jsem už neměla ani nepamatuju :-) a  teda toto mi voní naprosto krásně, je v něm plno růží a růže já teda v kosmetice můžu hodně, tak na to se těším :-)
You Snap the Whip - tak tenhle body butter peeling je něco, voní tak krásně ovocně, připomíná mi to žvýkačku :-) - na tohle se fakt těším, vypadá to docela na dekadentní černou zábavu v koupelně !-)


A co tady máme dále? Olejíčky!!!! Hurá, já prostě oleje miluju 
a sama zrovna doma testuju konopný a jojobový. Hlavně na zimu plánuji jejich široké využití..
Takže od Mitsuuko mám  (i s krásným popiskem, na co je každý olejíček dobrý) tyto:
Brutnákový olej, Arganový olej a olej z hroznových semenNo a tady jsou opravdové vesměs zahraniční lahůdky, 
opět značky, které jsem neměla ještě příležitosti vyzkoušet:
Caudalie - hydratační maska, dobrých masek není na zkoušení nikdy dost
Burt´s bees - tělové kokosové mléko  (tohle mléko je kokos sám:),
běžně kokosové vůně zvlášť nevyhledávám, ale musím říct, že tato sladší vůně je mi příjemná
Sírový krém Ilcsy - krém teda voní hodně zvláštně
 a ještě musím přesně u Mitsuuko na blogu načíst, na co je vlastně dobrý :)
Konopné mýdlo Delibutus - další mýdlíčko, no já se na to mýdlové dobrodružství opravdu těším :-)
LUXEOIL Wella - á olejíček :-) a na vlásky, a to já zase můžu..


A dekorativka: Tu jsem nečekala vůbec a musím říct, že v mém boxíku pro Mitsuuko chybí, bohužel.
Benefit Posie tint - na tohle jsem hodně zvědavá, protože tvářenky mám moc ráda a tato je skvělá - je tekutá, že se dá použít na rty i tváře, hurrááá :-)
Vzorek vůně Something about Sofia Benefit - to vzorkové balení je prostě rozkošné, mini  edt s rozprašovačem, to jsem ještě nikdy neměla, vůně mám vždycky v klasickém tyčinkovém testeru. Každopádně by se tato edt nemohla jmenovat Something about eM, protože je tak slaďoučká - ale tuším, že si k sobě cestu najdeme na nějaké zvláštní příležitosti
Minerální make-up Sunny Haze - tak o mě je známo, že si na make-upy moc nepotrpím, ale určitě ráda zkouším nové věci, takže myslím, že přijde vhodný čas i na tuto věcičku
V Mitsuuko boxu je místo i pro vtípky :-)
Rozkošná zelená opička - lízátko, jééé, to už jsem tak dlouho neměla :-)
Instantní nalepovací stíny -  to jsem teda nikdy ještě neviděla - svět je plný překvapení :-)
A samozřejmě u boxíku nechyběl milý dopis.

Takže je Vám jasné, že já jsem z boxíku a swapování unešená. Hrozně mi to připomíná, jak jsem byla menší a sbírala obaly od čokolád a pak je vyměňovala za ty, co jsem neměla. Vždycky to byla oboustranně výhodná výměna, protože ten druhý zase dostal to, co ještě neměl on...A tohle swapování je vyšší dívčí těchto "čokoládových" výměn :-)

A teď mi řekněte Vy:

Co byste si z balíčku vybraly na testování Vy?
 O čem byste se rády něco více dozvěděly. 
Pište, piště, protože můj blog je tady pro Vás, nejenom pro mě :-)


Už jste někdy něco swapovaly, ať už díky blogosvětu nebo jinak, jinde?

P.S.: Prozradím Vám ještě malé tajemství. S Mitsuuko jsme se domluvily na pokračování našeho swapování, obě nás to moc baví a zjistily jsme, že jsme naladěny na stejnou vlnu - takže bude další boxík :-)
A aby toho swapování nebylo málo, už jsem si domluvila swapování s jednou mou blogerskou kamarádkou (zatím její jméno neuvedu, přece nemůžu vyžvanit všechno..:). Já se tak těším! Čekají nás velké věci!

Krásný celý týden Vám přeje eM.

79 komentářů:

 1. Ahoj eM, nadšení chápu, to jsou opravdu druhé vánoce:) Výběr se Mitsuuko podaři skvěle. Na co se těším až podáš report? Na Hadka samozřejmě, Antipodes rozjasňující čistidlo v těsném závěsu, sírový krém Ilesy a pak samozřejmě zbytek.
  Jestli jsem swapovala? Jj, cca 10 let nazpět, ale v úplně jiném duchu. Na americké skládce:D Swapla jsem si toustovač.
  Krásný týden i Tobě!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak samozřejmě Tvoje přání je předem splněno a vrhnu se na toho Hadka :-), aspoň nemusím mít dilema odkud začít, protože fakt nevím, sice už tak trošku něco "uždibuju"...ale i tak...Teda Ty jsi samé překvápko - na americké skládce??? To musel být boží swap, tak ten příběh musíš někdy napsat na blog :-)...Měj se moc fajn!!

   Vymazat
 2. hihi =D jsem to zhltla jedním dechem ;) je zajímavé číst názor obdarovávaného. Zkoušelas už něco z toho? Jak to funguje??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. J,j máš pravdu číst názor obdarovaného je fajn :-).. Tak to víš, že už tak jako trochu nesystematicky zkouším - musím tomu dát trochu řád. Ale už pilně testuju ten Korres mýdlový "čistič" - je to fakt příjemné na to, že jsem tyhle věcičky moc nepoužívala, měla jsem strach ať nejsem vysušená či co, ale ani omylem, když přijedu z kola a mám na obličeji vrstvu opalováku a potu, tak je to fakt skvělé...No a dekadentní zábava s Lushem započala testuju to černé peelingové žvýkačkové mýdlo - je perfektní naprosto :-) a je to nebezpečný precedens, abych nezačala ulítávat na mýdlech, byť to skladování je trošku nepohodlné :-D, jó a už jsme vypatlaly ten Saloos sprchový olej a už jsem koupila dceři plné balení, jenom Grep - to je čistá vůně grepu osvěžující - kradu dceři a ona je spokojená :-)...

   Vymazat
  2. Ten grep je krásný. Já koupila granát kvůli překvápku (eshop no..) a taky kvůli tomu, že grep si doma míchám sama z éteráčku a směsi olejů..Ale ten Saloos líp myje a je celkově na použití příjemnější než Hadek.
   Jinak, kdybys nemohla přijít na to, čím ten černý Lush peeling vvoní - je to černý rybíz ;)
   Ach, to bylo krásné swapování, ještěže už toastovač mám ;) =D

   Vymazat
  3. Ty jsi teda šikovná, že si mícháš olejíčky, však na to se taky chystám :-). U toho granátu jsem ale tu vůni čekala více jak u hydrofilu, však už jsme to myslím jednou probíraly, ale i tak mi voní...
   Teda nikdy bych to netipovala na černý rybíz! Ono já to asi v angličtině někde četla, ale nějak se mi to nespojilo - tak to je fakt lahůdka :-)

   J,jo teď teprve si užívám kouzlo swapování, naštěstí toastovač už mám taky :-D

   Vymazat
  4. píšu si do seznamu, příště Ti něco umíchnu ;)

   Vymazat
 3. Šikulky, hezké věcičky jste si poslaly. :) Radši to nebudu moc detailně zkoumat, nebo nebudu mít na dovolenou. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, díky!! No máš pravdu s tou dovolenou - u mě už je pomalu stop stav, jinak si nezajedu ani tady za barák :-DD

   Vymazat
  2. Však on Tě drahý proveze na kole a klidně i dál než jen za barák ;) =D

   Anna: radši to nedělej, je to fakt nebezpečné. Naštěstí se mi s těmito poklady podařilo docíli téměř plnohodotné kkosmetické nirvány, takže zatím po jiných neprahnu (=psychický stopstav ;)

   Vymazat
  3. Jo, jo ten mě požene dál než za barák, to máš pravdu :-).
   Každopádně já mám taky krásnou kosmetickou Nirvánu, maximálně mi došel šampon, tak si koupím ten, ale prostě teď si vyloženě užívám boxíček a všechny ty poklady....

   Vymazat
 4. Jsem plna úžasu, co všechno neznám. To byly fakt Vánoce. Krásné, úžasné, dokonalé a vůbec nevím, co bych si vybrala, jak mám z toho čtení spotřební šok. Já toužím od Korres po bázi pod makeup. Dostala jsem v US vzorek. Budu si muset počkat na cestu do zahraničí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spotřební šok je Marti přesně ten výraz! :-) Ten já měla taky, když jsem to viděla a taky jsem toho spoustu neznala že. Hm, báze pod make-up od Korresu no já na ty make-upy dvakrát nejsem, ale u nás se to asi sehnat nedá co, ale v zahraničí to asi bude myslím i levnější než tady...

   Vymazat
  2. Martina, Elegenat: Ahoj Marti, trochu to tady eM zaspamuju.. tu korres bázi mám, nikdy jsem nepoužila. Zkusila jsem totiž mezitím ze vzorku a zdjistila, že ji absolutně nevyužiju.. Kdybys měla zájem, tak buď na mail: mitsuuko@gmail.com, nebo přes blog Mitsuuko de Ak ;)

   Vymazat
  3. Já si říkala, že určitě Ty možná budeš ten Korres mít a vidím, že jsem se nemýlila a už mi tu děláš business hihi...Super tak to má být!!! :)

   Vymazat
  4. ;) =D nojo, nebo ho dám do Blogsale a bude, uvidíme ;) Te´d mě napadlo, co snad ještě žádný eshop, jak by bylo nebezpečné a zároveň vychytrale důvtipné, kdyby se na recenzované výrobky u blogerek rovnou hodily prokliky na eshop a šup do košíku - kurňa, to by mě to čtení stálo prachů! =D

   Vymazat
  5. :-)V pohodě!.... No, já to občas dělám, že u výrobků hodím odkaz na eshop, že, aby se jako vědělo, kde jsem to pořídila, ale rovnou prokliky do košíčku - to by byl hodně nebezpečný nástroj :-)))možná že je dobře, že to zatím nikoho nenapadlo, ale až si to tu někdo přečte, tak je možné, že se na nás snese kletba prokliků a hromadně zbankrotujeme :-)

   Vymazat
  6. To ne, my totiž budeme už připravené a imunní =D

   Vymazat
 5. Parádní hromada věcí, to se musí nechat! :) Ráda bych se víc dozvěděla snad o všem, tak doufám, že budeš pilně recenzovat... ;))
  (Mimochodem, nevím, proč jsem Tě doteď neměla v GFC, no, ale když jsem ten jubilejní 100. člověk, tak budu sledovat s pílí sobě vlastní... :D )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To víš, že se teď na nějakou dobu zavřu do koupelny a budu testovat a testovat...jen doufám, že to na mě bude mít jen pozitivní účinky a budu krásná až běda :-).
   Milá An, tak to musíme spolu oslavit, že jsi moje stovečka - moc jsi mě potěšila, díky. Napiš mi prosím do mailu Tvoji adresu a já Ti pošlu nějakou malinkou pozornost...a budu se těšit na Tvé komentáře :-)...Díky a měj se krásně!!!

   Vymazat
 6. Ááách, líbí se mi všechno, Mitsuuko se výběr povedl na jedničku :) Těším se na Antipodes, na olejíčky, na Hádka, vlastně asi na všechno :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že se Ti líbí všechno :-). Určitě se můžeš těšit - všechno to popíšu :-) - vidím, že Hadek a Antipodes vedou, takže je to jasné...

   Vymazat
 7. Ty jooo, to je věcí!! Mně by zajímaly ty nalepovací stíny - měla jsem je a nadchly mě!

  World By Bella

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bella: a zkoušelas je? Jak se s tím vlastně pracuje? Funguje to? A výdrž? =)Zní mi to totiž jako scéna z pátého elementu ;) =D

   Vymazat
  2. Mám stejné otázky, asi je fakt budu muset vyzkoušet, i když jsem to pořád brala spíš jako vtípek a takovou speciální a sběratelskou lahůdku :-)....zatím si nedovedu představit jak na ně, ale jsou to krásné barvy :)

   Vymazat
 8. Téééda... spadla mi brada. To je balík enormních rozměrů. Už se těším na recenze :))
  Ten Korres lak mě zaujal (ostatně co taky :D), podobný dělá Rimmel Lemon Sorbet, jen je asi o kapku víc do žluta a boužel dělá dost bublinek.
  A zamilovala jsem si výraz fujtajbl free :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se přidávám. Mě zase nadchl výraz Celufujtytída =D

   Vymazat
  2. Holky tak to mě těší, že Vás baví ty moje výrazy, samozřejmě můžete kdykoliv používat taky :-)....
   Jsem ráda, že se Ti Nikolko líbí ten lak, jo teď si vzpomínám, že Rimmel měl něco, co se mi asi líbilo nejvíce, ale nechtěla jsem tu řadu, no a teď když píšeš,že bublá jsem ráda. Tenhle mi zabublal jen na jednom nehtu a to mám ještě pocit, že to bylo mojí nešikovností....Recenze určitě budou :-))a díky!

   Vymazat
 9. fuu tak to je teda nadielka! prave som docitala clanok u Mitsuuko a hned potom som sa vrhla na tvoj ako novy citatel:) tolko krasnych veci pohromade a hlavne aj takych o ktorych som nemala ani paru. ale v jednom sa zhodneme, tiez milujem olejceky, okrem vlasov ich mam rada vsade:)z tych co si dostala by som si naozaj vedela vybrat aj ja:) a zlty lak je krasny! Burt´s bees musi byt ina mnamka, ja naopak kokosovu vonu velmi mozem :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bashi, teď mě napadá, že Tys nebyla na GA? Nepamatuju si, že bych Tě tam psala.. Tam totiž kokosové Burts Bees bylo.. =)
   Po prvních zkušenostech s Řebříčkovým pokladem jsem na olejíčky pomalu začala měnit názor a asi jich začnu zkoušet víc =)

   Vymazat
  2. ja som ten prvy balicek musela nejak prehliadnut! sakra!o ten by som sa prihlasila na sto percent, fakt uz teraz neviem preco som sa nakoniec nezapojila. a ty si ho oznacila za prepadak mesiaca:D ale chapem, nie kazdemu vonia kokos, ja by som napriklad na sebe nezniesla cokoladu a nejaku cola vonu:D inak mi papacie nevadia, samozrejme len tie sladke:)ano, olejom daj urcite sancu, vedia si poradit s vela nerestami.

   Vymazat
  3. Já souhlasím s tou colou, čokoládu spíš sním než že bych ji vyhledávala, spíše jsem na ty kytičky než na jídlo, ale dobře namíchaný kokos je fajn, já měla jednou kokosové mléko na tělo od Freemana a teda to jsem fakt nedávala, to Burt´s Bees voní sympatičtěji....Já olejíčky jednoznačně ano :-) až na to, že teď v létě nemůžu, pleť nechce :-/ ale zbytek těla jó

   Vymazat
 10. Romanka zdraví z UK! :) A áchá a óchá a říká si, jakýto báječný vkus ta Tvoje swapovací paní má. Hnedka bych to všecko brala! Myslím, že je to nevyhnutelné a budu si muset do bloglovinu přidat další čtivo. Doufám, že o všem pilně napíšeš, nemůžu se dočkat.
  Mimochodem - jak jsem říkala, že si všichni myslí, že všechno v Lusi jsou mýdla... You snap the whip je jedním z příkladů :D Ale já jsem na ten výraz "mýdlo" v souvislosti s Lushem extra citlivá :) No a tadyto černý udělátko má přesně tu vůni, co jsem Ti psala, že miluju - Comforter. Růžovobílá pěna, mám i parfémek a sprchový gel z limitek.
  A na Fresh Farmacy opatrně, mohla by Tě vysušovat a tahat Ti ksichtík.
  Měj se báječně má milá! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já věděla, že budeš mít z toho Lushe radost Romi i z ostatních lahviček, budu psát určitě...Tak to (ne)mýdlo, protože na stránkách Lushe nebylo soap, ale body butter exfoliant je skvělé a jestli to je ten Tvůj Comforter, tak to je žůžo !-). Voní to sladce, ale tak hezky svěže, a je to příjemné na roztírání, měla jsem strach, že se to roztopí a bude to hned v čudu,ale ne - akorát ono tím, že je to v tuhé formě (proto asi všickí říkají mýdlo), tak mi trošku vadí to skladování, nemáš nějakou vychytávku, asi přece jen talířek na mýdlo,ne?
   Díky za tip na tu FF, určitě si dám pozor, kdyby sušenkovala a tahala...Měj se moc hezky Zlatíčko! Papá

   Vymazat
  2. A to udělátko dokonce dělá docela zázraky ;) Jen se po něm musí pokaždé vydrbat pořádně vana, ale zas je to dobrá kombinace - krášlení spolu s úklidem =D

   Vymazat
  3. Teď se s ním patlám každý den, zvlášť když přijedu splavená z kola a je to čím dál lepší, jo souhlasím s tím úklidem vany - pěkně to zaneřádí :-D, ale je fakt, že ten úklid pak člověk neodkládá a rovnou se to udělá :)

   Vymazat
  4. A nevušuje Tě to trochu? Mám ještě Buffy a ta je skvělá a hydratuje, takže po ní nemusíš už použít žádný krém. Po tomhle černém se mi někdy stávalo, že mi kůže tak trochu vrzala - že by byla vypeelingovaná do čistočista? =D

   Vymazat
  5. Já mám ze všech jejich tělových kondyšů nejradši právě Buffy - ta jediná podle mě plní obojí (peeling a krémování) na 100%. Sakryš - neměla bych si jí zas dojít koupit? Už jsem ji dlouho neměla... Černý udělátko je na mě moc ostrý a toho krémování moc nenadělá.
   Jo a k tomu skladování - ideálně na mýdlence, případně na to mají v Lushi speciální plechovky. Dřív dávali ke dvoum plechovku zadara, ale už to myslím nedělají. Podívám se do útrob svojí skříně, jak jsem na tom a jestli nějakou nedisponuju, kdyžtak bych Ti jí poslala, ale obávám se, že mám teď jen jednu používanou šampukovku... mrknu.

   Vymazat
  6. eM, k těm plechovkám mám tip.. u číňanů se prodávají v malých kulatých plechovkách třeba hodinky, náramky atad a stojí cca 39,- Kč. nebo jen koupit plechovky smaotné. Mám to v nich a je to fajn. Ty plechovky jsou asi nejlepší. Na té mýdlence s emi to časem rozpustilo, změnilo barvu, nebo okoralo =/
   Ta Buffy je fakt nej. To druhé, arašídové, už mi taky tak nevyhovuje. A je po tom krásně jemná a vyživená pokožka.
   Jinak, jsem se včera zasnila a hned bych si plácla, jak jsem Ti to tam zapomněla přibalit - večer jsem maskovala a celý rituál zakončila Banánmixem - nádhera. Počítej s tím na příště, až budu mít čerstvou dávku ;)

   Vymazat
  7. Počkej, jen co jí ho pošleš, začne si ho kuchtit sama doma! :) Mně bohužel tahle maska vyhovovala ze všech nejmíň a dělala mi neplechu a takový divný film na pleti. A poslední dobou jsem od jejich masek upustila úplně - nejsem je nikdy schopná spotřebovat včas :( je to hrozná škoda, protože jsou fakt super.

   Vymazat
  8. No, já to mám v ledničce někdy i dva měsíce. Ale dokud voní a nemění konzistenci, neřeším, víc jak dva bych si však nelajzla. Tak já měla šílenou reakci po kosmetické katastrofě - udělalo mi to právě takový hnusný povlak, nešlo to smýt a do rána jsem byla pěkně olezlá =/

   Vymazat
  9. Tak Vy na mě holky s Buffy, jó - zas něco, co budu muset prostě vyzkoušet. Mě třeba zatím tahle černá zábava nevysušuje, ale to je tím horkem, věřím tomu, že jakmile se ochladí, tak to bude zase úplně jinak a nebudu to moct používat každý den (do té doby to vypatlám hihi). Tak po plechovkách se podívám, mám pocit, že dokonce jedna od hodinek by měla být doma - děkuji Vám oběma za ten tip na plechovku, to by mě fakt nenapadlo, asi bych to ale mohla vrznout i do velkého prázdného balení od másla Alverde či jiné piksly :-)...Tak samo, Romča mě zná že, takže je to jasný - jaká to může být věda umixovat banán :-DD. Ale tam to s tou konzervací bude náročné, proto to tolik nevydrží. Asi by mohli dávat jen menší balení díky té spotřebě, co....no uvidím...jdu si koupit banán k obědu a na obličej :-)

   Vymazat
  10. Prý se můžou ty masky zkazit uvnitř, ani si toho člověk nemusí všimnout - pak až když nahoře vylezou chlupy, tak to je extrém, ale uvniř může být v nepořádku už delší dobu :( Párkrát se mi zkazily ještě před expiračkou a to jsem je měla v lednici, takže jsem s nima fakt opatrná. Katastrofa mi katastrofu nedělala, ale ani to pro mě nebyl žádný zázrak. Poslední dobou když už něco, tak BB Seaweed, ale to je právě jedna z těch rychlesekazících :-/

   Vymazat
  11. Já když viděla, jak mi to tam jednou mázla do vzorku z těch popraskaných omrzlých a okoralých zbytků z vystavenýchm isek, tak jsem málem zezelenala ještě ,n ež jsem si to donesla domů =D
   Jako obecně je mám jen v ledničce, stejně jako Hadkoviny a jen je vyndám, napatlu a ještě se studenými krabičkami vracím zpátky =) když on tam nění jen banán - myslím, že ještě ovesné vločky, nějaký olej.. ale to furt jde splácat doma, že? No, já ráda využívám té jejich akce 5 prázdných za jednu plnou, ale je fakt, že te´d mi došly zásoby .

   Vymazat
  12. No, jak Vás tak čtu, to je asi základní kámen úrazu té "přírody" uchovat to, ono to není jak se salámem, který změní barvu i pach atd :-) a víš, že je to fuj.. může to být zrádné, ale trochu mě mrzí, že ta lednice to nezachrání. Na tohle asi musí být člověk opatrný no....V tomhle - budu dělat reklamu sama sobě :) - je dobrý ten můj peeling, je sypký a hned tak ho něco neodrovná, ale taky ho mám v lednici :-)

   Vymazat
 11. Čítam všetky články, len som akosi už dlho nič neokomentovala, ale tento príspevok si to teda zaslúži.Krásne balíčky. Páčia sami najmä tie vzorkové balenia, že človek dostane toho viac a vyskúša do čoho sa oplatí investovať. Skvelo ste to vymysleli kočky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já doufám, už jen kvůli eM, že ta balení budou akorát - jsou to 5ml lahvičky. Příště zkusím sehnat 10ml, protože třeba 5ml tonika by bylo asi tak na polévkovou lžíci =D
   A děkujem, vymýšlíme intenzivně dál a já se vsadím, že z toho něco bude ;)

   Vymazat
  2. Díky moc Elo, jsem ráda, že Tě náš projekt zaujal natolik, že jsi zanechala koment!!! Ta maličká balení jsou prostě úchvatná, člověk opravdu vyzkouší spoustu a spoustu věcí a pak už má hned jasno, co si koupí a co ne, protože je fakt, že většinou prostě kupuju na blind a pak vidím, co to se mnou dělá. Ty 5 ml jsou většinou akorát, ale souhlasím s těmi vodami, třeba i od Saloosu - to bych ocenila trošku větši, je to tak na dvě použití a najednou je to pryč - jo polévková lžíce - přesně. Ale to dopilujeme, takže to pak bude eňo ňuňo :-D

   Vymazat
  3. em, to mi připomíná "dopilujem".. už jsi odpověěla na všechny komentáře? Káva taky nachystaná? že bychom s tím zase trošku hnuly.. ;)

   Vymazat
  4. Tak já myslela, že ležíš v komoře s nožkama nahoře a piješ zázvor a ty kafe? Jó, teď jsem uvařila kafe odpověděla na kde co a už už jdu žhavit mail

   Vymazat
  5. To víš, na nemocenskou to rozhodně není a jediným omezením bylo auto namísto kola =( ale teď už plně pracovně =)

   Vymazat
 12. No krása....nedivím se, taky bych měla druhé vánoce tohle dostat ;-)....Lush - skvělé věcičky, jednou jsem od dětí dostala k vánocům různé vymoženůstky do vany, páč miluju koupání a válení se s knihou ve vaně. Všechno nádherně vonělo a pěnilo, a třpytilo a vůbec....když jsem vylejzala připadala jsem si jak "Venuše s pěny zrozená!"...takže si je užívej i všechno ostatní s radostí!!!Přeju hezký týden.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky mám hrozně ráda vanu, nemohla bych mít jen sprchový kout. Rochním se tam jak lachtan, kolikrát si vezmu i MP3, abych odrazila hluk mé rodiny nebo si čtu časák atd, prostě to neberu jen jako očistu ale i jako relaxaci (většinou mi tam ještě dělá společnost kočka:)...To jsi napsala krásně Venuše z pěny zrozená! - ten pocit miluju...Takže se zase těším po tom horké dni, kdy je člověk celý fuj ulepený do vany.Díky a měj se moc krásně Vendy!!!

   Vymazat
 13. OOOOOOOOOOOOOOCH! No keby som stála, tak by som si musela sadnúť - Mitsuuko je úžasná! Zbožňujem jej blog (samozrejme aj tvoj) a vždy dychtivo čítam články, lebo má rada takmer na chlp rovnaké značky ako ja :) Škoda, že som nezačala písať blog tak pred rokom-dvoma, keď som skúšala Hadka, Original Atok, Caudalie, REN, Weledu atď atď, rada by som si svoje vtedajšie poznatky s Mitsuuko porovnala :) Myslím, že takmer zo všetkého budeš nadšená - Korres som neskúšala, takže na recenziu sa teším, Lush nepatrí medzi moje obľúbené značky, ale rada si prečítam, a vlastne prečítam si rada úplne všetko od mojej milej eM! :) Tiež ma láka maďarská Ilči, škoda, že tú značku neviem nikde nájsť...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Margaretko, jukni do komentářů pod článek s Aktuálně používáno - pleťovka, tam jsme jedné holčině vymyslely způsob, jak se k tomu olejíčku Ilcsi dostane a třeba to půjde i na Slovensko ;) Přeci jen to není u nás tak zaběhnutá značka, aby mohli odhánět zákazníky vidlemi..

   Vymazat
  2. Tak to mě moc těší Margitko, že tak ócháš, to je balzám na moje uši i uši Mitsuuko :-)....Mitsuuko mi teď teda skvěle rozšířila moje obzory!!! A těším se na všechno. A když píšeš v minulém čase, tak teď už třeba Hadka nepoužíváš nebo Weledu, REN atd? Každopádně budeme mít o čem psát, číst a diskutovat :-)

   Vymazat
  3. Jo, ten minulý čas mě taky zaráží.. poděl se, třeba o RENu jsem u Tebe nečetla, ani o Weledě.. ;)

   Vymazat
  4. zeny, vy ste mojou inspiraciou:)vratane margaretky. ja sa v prirodnej kozmetike iba zorientovavam, ale na vasich blogoch som nasla naozaj skvele kozmeticke typy, ktore planujem v plnom rozsahu zacat pouzivat, vratane biofazy a original atok. pre mna su to novinky:D to je trapas :D ale uz tie chemicke tovarne vo flaskach nechcem ani vidiet! teda nekricim hop, kym nevyskusam, ale pevne verim ze mi bude to co som si vybrala vyhovovat.

   Vymazat
  5. Tak to se tak krásně čte Bashi, že jsme něčí inspirací, tak to je úloha blogu splněna :-). Trapas to není, my taky pořád hledáme a zkoušíme, bohužel člověk musí zkoušet na vlastní pleť, aby zjistil co Ti sedne, příroda je moc fajn, ale ani z ní všechno nesedne - každopádně já Ti přeju, aby to, co sis vybrala Ti vyhovovalo :-)

   Vymazat
  6. Držím palce, ať funguje, s přírodkou je to boj a kdybych nebyla tak tvrdohlavá, tak už bych byla od ledna zase zpátky na chemce. Teď jsem ráda, že jsem to neudělala, ale to jsem prosím čekala půl roku, než se mi pleť začala spravovat!! perné to bylo =)

   Vymazat
  7. Veru, minulý čas... v tom čase som si ešte žiadne poznámky nerobila a moja hlava je úplne deravá. A keďže rada skúšam stále niečo nové, nikdy pri jednej značke nevydržím. Weleda bola jedna z prvých prírodných značiek, čo som skúšala, spolu s Dr. Hauschka a Karl Hadek AOK (ešte predtým, ako "se poprali" a rozdelili na Hadka a Original ATOK). S REN som bola veľmi spokojná, za seba môžem doporučiť čistiaci gel na citlivú pleť a bio retinoidový koncentrát (ani-age starostlivosti nie je nikdy dosť, keď človeku pomaly ťahá na 40). K REN sa určite vrátim, ostatné neviem, spomenula som si na čistiaci krém od Hauschku, ten bol skvelý :) Teraz mám v merku zase iné veci, ale snažím sa najprv pomíňať niečo, čo mám a postupne dokupovať, zakázala som si zbytočné nákupy (som zvedavá, ako dlho mi to vydrží...) :)

   Vymazat
  8. Tak tohle chápu Margitko, já co si nenapíšu tak rychle zapomenu zvlášť detaily o nějakém přípravku...Já taky pořád přeskakuju z jedné značky na druhou - můj vkus se mění s věkem, potřebami a taky s tím, co zas objevím a najdu u jiných. S tím REN mě lákáš, ten anti-age bych ráda :-) a čistícím krémům pomalu přicházím na chuť tak možná dojde i na toho Hauschku...No a nakupování ani mi nemluv, snažím se poctivě všechno dopatlat, ale těch přání je fakt hodně, co bych chtěla vyzkoušet a tak se musím tolik krotit :-D...Tak ať Ti to hlavně chviličku vydrží a pak hurá na nákupy :)

   Vymazat
  9. Tak já jsem na tom stejně jak Margitka. Dřív jsem hojně testovala Hauschku, Hadka, Laveru, Melvitu, Lush aj. a te´d bych si za to nakopala, protože jsem si nenapsala jedinou poznámku, takže o tom zpětně říct nic moc nemůžu. Jen, že Hauschka mi neudělal dobře, Melvita taky ne, Lush taky ne a Hadek sa mi nepáčí, takže jsem skončila u toho RENu ;) Včera mi přišel ten Cla čistič a BB, které se Ti, eM, bude moc líbit - je to světlé a dokonce to i lehce tónuje ple´t a hlavně matuje a voní stejně úžasně jako tónovák od Logony!! =D Hned Ti ho šupnu na zimu do balíčku, takže promiň, máš po jednom překvapení =P

   Vymazat
  10. No vidíš a já s nimi začínám až teď trochu opožděně - no nevadí aspoň to všecko sepíšu :-D. Teda hodně lidí chválí Hauschku,ale už jsem četla i negativní prožitky, tak musím opatrně, Lush zřejmě pro mě taky nebude, ale to předbíhám....Jé tak Ty už si objednávala specialitky - Ty jsi zlatá, že mi uliješ...dobře zapomínám, žes něco řekla a stejně se těšíííím na překvápko!!!!

   Vymazat
  11. Já si totiž myslím, že bude naprosto úžasný na zimu. Hydratuje, ale zmatňuje jak makeup, je světlý, takže na zimu ideál a je pečující. No prostě paráda - ale psss, nic jsi nečetla =) To čistidlo - s tím už si tak jistá nejsem. Psali na něm: 1-2min masírujte na pleti. Mně to po 20 vteřinách začalo dřít, protože se to úplně vsáklo. uvidíme. Hezky bylinkově voní, asi jako od Renu ta maska na póry, ale zatím jsem ještě nepřišla na způsob, jak vyzkoušet apotvrdit účinky hloubkového čištění =D
   Na Hauschku jsem reagovala fakt rychle a alergickou reakcí. navíc do hodně věcí přidávají růži, kterou já teda fakt nesnesu. Vůbec mi jejich vůně připomínají intenzitou Hadka -až docela otravnou vůní =/ Do Lushe nechoď - je to zbytečně drahé a chemka v tom je stejně. Navíc, mě tam něco dráždilo a téměř ve všem je i chem parfém,t akže ble

   Už máš domácí úkol? ;)

   Vymazat
  12. Já si právě taky myslím, že BB u mě připadá v úvahu pro mě jen na zimu, viz. ta hrůza co se mi teď stala po poslední aplikaci v horkách, takže to bude mńamka....Tak i když já růže mám ráda, všude je zase mít nemusím, jak píšeš, že Hauschka taky strašně voní, já nevím, ale přece přírodní věci by nemusely vůbec tak moc vonět viz. Hadek a ocenilo by to mnohem více lidí, dyť už i na vůně a parfémy je plno lidí alergických a to doslova i přeneseně, však víš, jak ty moje "přírodní výtvory" voní - a to nejsou přivoněné ničím. Hauschka je i dost drahý, takže budu fakt opatrná a možná si najdu i něco jiného...Jo domácí úkol, ani mi nemluv, kafe dopité a musím jít makat, ale neboj přes víkend na to s dcerou a tabletem vlítnu, nejhorší je, že zatím v uvařené hlavě žádná vize - dnes v aťasu musím ty múzy přivolat!!!

   Vymazat
  13. Tak vzývej, vzývej =) Ten Hauschka dělá i testovací sady dle druhu pleti cca za 200 v moc hezké plechové krabičce a je tam asi 6 produktů - prostě celá pleťová péče.
   Na ten úkol taky juknu až o víkendu. Te´d jsem se konečně tvořivě odblokovala a práskla jsem tam ten Řebříčkový olej ;) jo, a jak to tak vypadá, už bude stovka, takže bude další GA, tentokrát komornější - perný víkend ;)

   Vymazat
 14. Já opravdu nestačím koukat, ráno jsem spěchala a jenom článek rozklikla a už při scrollování dolů mi spadla pusa... A teď, když se na to koukám pořádně... Páni! Vy opravdu víte, jak si udělat radost! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jóóó´, protože Vánoce jsou až za tak dlouho a venku furt třicítky.. Příště to bude i s koledami!! =D

   Vymazat
  2. Já Ti řeknu, taky jsem nestačila koukat, a když jsem to pak sepsala do tak sáhodlouhého článku,tak jsem pak zírala ještě jednou...Je to tak, dyť ty vánoce jsou jen jednou do roka, pak nějaké narozeniny a šmytec, že, tak musíme vymýšlet nějaké ty "důvody" jak si udělat radost i přes rok....Už se na ty koledy těším :)

   Vymazat
  3. Já taky, takže v půlce září ;)

   Vymazat
 15. Jó a k tomu swapování ještě... já udělala kosmetickej swap se ségrou (proti vám to byl teda takovej pidibalíček) a dokonce jsem natočila rozbalovací video! Pak jsem ho viděla, zděsila se, jak jsem hrozně nudná (plus příšerná kvalita) a mezitím se mi ty věci všechny tak jako rozkutálely, začla jsem používat něco u sebe a něco u muže a už jsem se k sepsání nedostala :( Hanba mi!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem na tom podobně. Kdby eM nebyla taková zodpovědná, asi bych to taky hezky pouklízela do skříněk v koupelně a dřív než by došlo na článek, už by to bylo pryč =)

   Vymazat
  2. Pravda pravda, ale to už je nemoc z blogování to, čemu říkáš zodpovědnost Mitsuuko, to je jako s tím jídlem, co fotím předtím než to dám sníst strávníkům :-D - já už jsem takové psycho - fotím hodně, fotím (téměř) všechno, bude to jednou můj život ve fotkách hihi. Jinak přesně jako Ty Romi, rozkoulelo by se to po koupelně, něco darovalo a balíček by byl fuč a přitom se takhle z něho může těšit více lidí aspoň virtuálně :-)a já ještě dýl :)

   Vymazat
 16. Ještě mě teď napadlo - Ty necítíš z Fresh Farmacy tu nááádhernou levanduli??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak teď jsi mě dostala!! Tam je levandule? Tak do mé FF ji určitě nedali :-) - fakt tam není cítit nic, nebo aspoň nic, co by mi bylo příjemné a to jsem včera dělala levandulový olej a vím přesně jak ta kytička voní :-D a tu vůni můžu hodně...No asi Tě moc nepotěším, článek bude, ale já a FF jsme si nesedli - moje pleť zareagovala nepěkně :/, škoda, no....

   Vymazat
 17. Když to tak čtu, tak mě napadá, nedali mi v tom případě starý vzorek? posílala jsem Ti ten, co mi dali teď k nákupu masky. A je divné, že teda mně, když jsem si FF kupovala, tak taky voněla po levanduli, ale ta jejich vystavovaná už moc ne =/
  Ježiš, eM, snad jsem Ti neotrávila pleť já?? =/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No Mitsuuko Ty určitě néééé - to přece Lush!
   Tak teď je to fakt záhada, ale je to klidně možné, že Ti tam dali nějaký kousek, který byl "postarší", zvlášť pokud to nemají v nějaké nádobě a mají to vystavené na vzduchu, to ta levandule pak vyletí oknem či dveřmi. Já tam v obchodě zatím nikdy nebyla - mám to hodně z ruky, tak nedokážu posoudit, každopádně Ty za to určitě nemůžeš :-) - na druhou stranu, může se mýdlo zkazit, to asi ne, max. vyprchá vůně, ale já tušila, že moje pleť nebude z mýdla dvakrát odvařená...

   Vymazat
  2. Nojo, ale mýdlo se zkazit teda může - okorá, vyprchá a kór jestli tam jsou nějaké oleej, které zežluknou, víš =/ blbý, tak to radši zahoď. Zybtek vzorků byl z mých vlastních kupovaných zásob, tak ty by měly být ok - jsou čerstvé ;)

   Jo a máš maila ;)

   Vymazat

Děkuji Vám všem za zastavení a že věnujete svůj čas napsání komentáře. Moc mě taková zpětná vazba těší!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Translate